FaceboookGoogle+
ZOBACZ FOTO W TLE ZAMKNIJ WIDOK TŁA

Aktualności

Torba i plecak z elastycznego neoprenu odzieżowego, z kolekcji Scuba brytyjskiej marki BAGBASE®, to tylko 2 przykłady podróżnych nowości w sklepie aletanietorby.pl.

Kolekcja Sustainable Generation brytyjskiej marki SKINNIFIT® jest już dostępna w sklepie Kolory Bawełny: kolorybawelny.pl/pl/szukaj/Sust…

Duże, za duże i dużo za duże koszulki pojawiły się w sklepie kolorybawelny.pl, a z nimi całoroczne czapki z bawełny ekologicznej.

Sprawdź naszą promocję cenową na damskie, męskie i dziecięce koszulki Original amerykańskiej marki FRUIT OF THE LOOM®: kolorybawelny.pl/pl/promocje

W sklepie odziezturystyczna.pl/pl/promocje promujemy cenowo bawełniane koszulki kanadyjskiej marki GILDAN®, damskie, męskie i dziecięce.

W okresie od 27 grudnia 2021 roku do 6 stycznia 2022 roku czas realizacji zamówień może być dłuższy od standardowego. Bardzo przepraszamy za ewentualne opóźnienia dostaw.

Życzymy zdrowych i spokojnych świąt wśród rodziny i przyjaciół.

Nowe kurtki systemowe i pikowane w odziezturystyczna.pl, nowe ciepłe bluzy w kolorybawelny.pl, nowe saszetki na biodra w aletanietorby.pl oraz nowe ręczniki organiczne i kędzierzawe przytulanki w aletaniereczniki.pl. Z nami jesień będzie ciepła i kolorowa.

Mamy już nowe ręczniki sportowe francuskiej marki PROACT® idealne na wakacje: aletaniereczniki.pl/sport

Dziś otwierają się siłownie i kluby fitness – odśwież zawartość swojej torby sportowej: odziezturystyczna.pl/pl/szukaj/si%C…

Bawełna drożeje, znacząco zdrożał też transport kontenerowy z Azji, a na dodatek złotówka się osłabia względem EUR i USD – niestety oznacza to nieuchronny wzrost cen. W najbliższych tygodniach spodziewamy się informacji od producentów o podwyżkach cen.

Przedwiośnie – w sklepie odziezturystyczna.pl dodaliśmy wielosezonowe kurtki systemowe oraz T-shirty i koszulki polo na słoneczną wiosnę, która wkrótce nadejdzie :)

No i mamy zimę - opóźnienia w dostawach paczek w Wałbrzychu i w Warszawie.

Zdrowia, zdrowia, zdrowia, czyli wszystkiego najlepszego!

Czas realizacji zamówień w okresie świątecznym i noworocznym może ulec wydłużeniu w stosunku do czasu dostawy podanego na stronie internetowej każdego produktu, głównie z powodu rygorów anty-epidemicznych stosowanych w magazynach i pakowniach. Staramy się skracać ten czas.

T-shirty B&C® z krótkimi rękawami

kolorybawelny.pl