FaceboookGoogle+
ZOBACZ FOTO W TLE ZAMKNIJ WIDOK TŁA

Aktualności

Pierwsze tygodnie roku 2019 przyniosły wiele nowości we wszystkich naszych sklepach: odziezturystyczna.pl, kolorybawelny.pl, aletanietorby.pl

Pomysły na prezenty. W sklepie odziezturystyczna.pl jest wiele produktów doskonale nadających się na prezenty, tu znajdziesz kilka przykładów: odziezturystyczna.pl/pl/k/na-prezen…

Black Friday: 20% upustu na wszystkie produkty z oferty odziezturystyczna.pl. Kod rabatowy: BLACKFRIDAY ważny tylko 23.11.2018.

Z przyjemnością informujemy, że strony sklepu odziezturystyczna.pl są już w pełni przystosowane do smartfonów.

Dziś startuje Festiwal Danielka 2018. Nasz sklep z odzieżą dla aktywnych, odziezturystyczna.pl ma przyjemność sponsorować nagrody dla wykonawców konkursowych. Pakujcie plecaki i ruszajcie do Chałupy Chemików w Ujsołach. festiwal.danielka.com.pl/event/festiwal…

Od dziś, czyli od 25 maja 2018 roku, we wszystkich naszych sklepach (odziezturystyczna.pl, kolorybawelny.pl, aletanietorby.pl) obowiązują zasady RODO. Twoje dane są bezpieczne.

W sklepie kolorybawelny.pl są już dostępne nowe koszulki w paski dla dorosłych i dla dzieci.

Już dziś rusza 43. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2018 – odziezturystyczna.pl ma przyjemność być sponsorem nagród dla wykonawców konkursowych. Więcej o Yapie 2018 można przeczytać tu: yapa.art.pl/2018/

Bawełna i bawełna organiczna, mieszanki z poliestrem i wiskozą, kolory jednolite i kontrastowe – to nowe koszulki z długimi rękawami już dostępne w sklepie kolorybawelny.pl. Wśród nich zwiastuny nowych europejskich marek NEUTRAL® oraz NAKEDSHIRT®.

W sklepie odziezturystyczna.pl pojawiły się nowe kurtki i kamizelki hybrydowe duńskiej marki TEE Jays®. Dodaliśmy również kilka nowych kurtek pikowanych, doskonałych na lekką zimę i okresy przejściowe.

Kolejny raz, jako odziezturystyczna.pl, mieliśmy przyjemność sponsorować #FestiwalDanielka

Marka BAGS2GO® ma, obok Basic, jeszcze jedną kolekcję. Jest to kolekcja Retro i jest już dodana do listy produktów na aletanietorby.pl.

Dodaliśmy do aletanietorby.pl kolekcję piętnastu niemieckich toreb BAGS2GO® Basic. Są tu torby podróżne, plecaki oraz torby miejskie.

Planujemy dodać maksymalnie dużo widoków 360°, takich, jak ten: 360extra.com/QX625/

Wybór torby spełniającej wymagania bagażu podręcznego będzie łatwy na aletanietorby.pl

T-shirty B&C® z krótkimi rękawami

kolorybawelny.pl